Event, WSEI

Darmowe warsztaty z Design Thinking w ramach projektu Projektanci Innowacji PFR

Poprzedni wpis
PLNOG21
Następny wpis
Największy stacjonarny hackathon na świecie już niebawem w Warszawie.

Weź udział w bezpłatnych warsztatach i poznaj Design Thinking – metodę projektowania innowacyjnych rozwiązań stosowaną w Google. Projektanci Innowacji PFR to program edukacyjny prowadzony we współpracy Google i Polskiego Funduszu Rozwoju.

Design Thinking jest metodą stosowaną w Google przy tworzeniu innowacyjnych produktów. To usystematyzowany proces zawierający w sobie kolejne etapy rozwoju pomysłu. Od początkowej idei do stworzenia prototypu.

Całodniowe warsztaty to okazja do poznania ciekawych ludzi z różnorodnym wykształceniem i doświadczeniem zawodowym. Praca z osobami z wiedzą biznesową, techniczną, humanistyczną czy ścisłą pozwoli Ci odnaleźć nowe drogi rozwinięcia Twoich pomysłów i wspólnego tworzenia innowacyjnych rozwiązań.

Masz już pomysł? Będziesz mieć możliwość jego weryfikacji – wskazania mocnych i słabych stron. Odrzuć to, co niepotrzebne, rozwijaj to, co ma potencjał.

Program jest otwarty na każdego, nie ważne czy reprezentujesz umiejętności: biznesowe, inżynierskie, humanistyczne czy artystyczne.

Czego się nauczysz?
Projektanci Innowacji to bezpłatne warsztaty prowadzone we współpracy z Polskim Funduszem Rozwoju skierowane do wszystkich, którzy chcą nauczyć się kreatywnego myślenia w procesie projektowania nowych rozwiązań.

Kim zostaniesz?
Stań się świadomym innowatorem. Projektuj innowacje, które rozwiązują realne problemy i dają szansę na stworzenie nowego biznesu, a także poznaj inne programy Polskiego Funduszu Rozwoju skierowane do Ciebie.

Kiedy?
W Krakowie Warsztaty odbędą się 13 i 14 grudnia w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, ul. M. Konopnickiej 26

Ponadto program prowadzony będzie także w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu oraz Lublinie

Więcej informacji oraz zapisy tutaj

Ilość miejsc ograniczona!

Źródło
Polski Fundusz Rozwoju

Podziel się tym