Event

Game Industry Conference

Poprzedni wpis
Kraków Game Days
Następny wpis
Hackyeah!

Game Industry Conference to wydarzenie towarzyszące Poznań Game Arena, jednych z największych targów gier w Europie. Ponad 71 000 odwiedzających, przychodzi oglądać i testować gry oraz sprzęt do grania pokazywane przez ponad 130 wystawców.
Te dwa wydarzenia to najlepsza okazja, by poznać przedstawicieli polskiej branży gier. Polski GameDev to już ponad 400 studiów z ponad 5 000 pracowników tworzących gry.
Z Parku Technologicznego WSEI pojawią się na wydarzeniu nasi juniorzy team leaderzy Michał Piątkowski oraz Karol Marszalik.
Na miejscu będzie można znaleźć różne atrakcje typu GeekCareers, czyli targi pracy, prelekcje prowadzone przez światowej sławy specjalistów, którzy przekazują spore ilości wiedzy z tematyki tworzenia gier, pisania wydajnych programów i zarządzaniu projektami w tej szybko zmieniającej się branży.

Targi pracy: GeekCareers jest jednym z najnowszych dodatków do konferencji. Pierwszy raz odbyło się w 2016 r., wzięło w nim udział siedem firm poszukujących pracowników dla polskich i międzynarodowych biur. Sukces wydarzenia przeszedł oczekiwania wszystkich. Firmy rekrutujące donoszą, że spotkali wielu kandydatów, zarówno polskich, jak i zagranicznych oraz na wszystkich poziomach doświadczenia, począwszy od juniorów i studentów, a także seniorów i potencjalnych leadów.

Miejsce wydarzenia:  Game Industry Conference odbywa się na Międzynarodowych Targach Poznańskich zaraz obok targów gier Poznań Game Arena. Jak rok temu GIC będzie umiejscowione w pawilonie 15, z 2 aulami, 4 salami wykładowymi i kilkoma dodatkowymi, natomiast samo PGA odbywać się będzie zaledwie 50m dalej w pawilonach 7, 7a, 8, 8a oraz 6, 6a i 5.

Kiedy: Dni otwarcia GIC 2018:  czwartek, 11 października – niedziela, 14 października
Zapraszamy też w piątek, 12 października na dzień dla VIPów i mediów na Poznań Game Arena i Strefę Indie.

Więcej infohttps://gic.gd/pl/
Zakup biletów: https://gic.gd/bilety/

Podziel się tym