17-18 listopada w Krakowie odbyło się PAMI 2017. Była to już czwarta edycja tej konferencji, która dotyczyła promowania przedsiębiorczości, innowacji, oraz współpracy nauki z biznesem. Oprócz ciekawych prelekcji można było uczestniczyć w sesjach mentoringowych, ze znanymi liderami polskiego i amerykańskiego biznesu.

Konferencja była kierowana do młodych przedsiębiorców, osób rozwijających startupy i wszystkich zainteresowanych tematem przedsiębiorczości. Była okazja do wysłuchania i spotkania przedsiębiorców, którzy osiągnęli pewien pułap sukcesu i chętnie podzielą się swoim doświadczeniem.
Podczas PAMI 2017 odbyło się pięć ciekawych i praktycznych warsztatów. Jednak to nie wszystko! Na chwilę przed warsztatami można było usłyszeć także o tym, jak młodzi przedsiębiorcy wykorzystują w swojej pracy design thinking, czy zasady budowania marki osobistej. A wszystko to w trakcie: Workshop trailer – “Young Entrepreneurs in action”

Prelegenci, którzy wzieli udział:
Philip Zimbardo, John Spence, Richard Lucas, David Whitney, Andrzej Blikle, Marek Parzydło, Agnieszka Wilczyńska, Daniel Martin, Monika Chochla, Karolina Perrin, Jakub Piwnik, Łukasz Młodyszewski, Katarzyna Walczak-Matuszyk, Katarzyna Kuczyńska, Karolina Mania, Maciej Majchrowicz.

Więcej info na stronie: http://www.pamiconference.com/

Podziel się tym