Finally! Park Technologiczny WSEI wraca z cyklem Smart Girls! Let’s talk!

6 grudnia, godz. 10:00 startujemy z kolejnym wydarzeniem! Co tym razem?
#MeetUp Druga strona IT!, które poprowadzi Kasia Gola!

Zapraszamy wszystkich studentów WSEI niezależnie od kierunku studiów

✅  Kasia Gola (założycielka GeekGoesChic, Industry Advisor w WEARFITS) – researcherka, analityczka oraz strateżka użycia nowych technologii w biznesie i marketingu w branży modowej. Absolwentka socjologii na Akademii Górniczo-Hutniczej. Założycielka i twórczyni nominowanego do WGSN Global Fashion Awards – GeekGoesChic, w ramach którego łączy świat technologiczny z modowym. Nominowana do nagrody Kobiety Roku Glamour, w kategorii „Online” oraz Central European Startup Awards w kategorii „Diversity role model”. Inicjatorka i organizatorka spotkań modowo-technologicznych GGC Fash&Tech oraz hackathonu modowego GGC LAB. Industry advisor w WEARFITS. Wykładowca na Akademii Górniczo-Hutniczej oraz Uczelni Łazarskiego. Globalna ambasadorka Converse’a w 2019 roku. Nad swoimi autorskimi projektami pracowała z takimi markami jak Microsoft, Google, Allegro, Allani, PayPal czy MasterCard. Fanka amerykańskiego Vogue’a i klasycznych trampek.

My nie możemy się doczekać! 😀

Podsumowując!

Data: 06.12.2022

Godzina: 10:00