Forum inwestycyjne to dwu-dniowe wydarzenie mające na celu pokazanie najlepszych projektów biznesowych oraz startupów z Polski, jak i z pozostałych krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

Misja forum jest wsparcie nowych rozwiązań rozwoju innowacyjnego oraz budowanie korzystnej atmosfery i lepszych warunków do prowadzenia biznesu. Podczas Forum organizowane były różne dyskusje oraz obrady z autorytetami i ekspertami w danych dziedzinach.

Odbędą się następujące konkursy:

Robot show – celem konkursu jest popularyzacja robotyki wśród studentów i młodzieży oraz propagowanie zainteresowania nowymi technologiami i naukami ścisłymi. Do konkursu mogą przystąpić studenci uczelni wyższych oraz uczniowie ostatnich lat szkół technicznych. Konstruktorzy dostają zupełną dowolność, dlatego kategoria robotów to freestyle.

Formularz zgłoszeniowy: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfR7FaD1KciMvH9jRVaR1XMleqh-q5LwOEUe5qM6_uHZLNvdw/viewform
Regulamin konkursu: http://inwestforum.pl/wp-content/uploads/2018/03/Regulamin-ROBOT-SHOW_2018-2.pdf

Startup award – konkurs jest organizowany z myślą o młodych przedsiębiorcach, szukających środków na realizację swoich nowatorskich pomysłów. Celem konkursu jest promowanie najlepszych praktyk z dziedziny innowacji stosowanych przez polskich przedsiębiorców. Konkurs przeznaczony jest dla indywidualnych przedsiębiorców oraz dla zespołów projektowych.

Formularz zgłoszeniowy: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfYqpQsXKbNC_A0T-OgKd0n1OzL-Lnu62AENxAMP4uf8bmotg/viewform
Regulamin konkursu: http://inwestforum.pl/wp-content/uploads/2018/03/Regulamin-STARTUP-AWARD_2018-1.pdf
Więcej info na: http://inwestforum.pl/

Podziel się tym