#Park Technologiczny WSEI zaprasza na #MeetUp z Pisane Razem, czyli o marketingu czarno na białym! (cykl Smart Girls! Let’s talk!)

Z Pisane Razem porozmawiamy…

✅ o tym, jak się trafia do “branży” i jak się wypromować, czyli case Pisane Razem

✅ o kulturze fizycznej i wyższej 😉 czyli nieoczywistych projektach w social media

✅ o tworzeniu strategii komunikacji dla instytucji, miast i wydarzeń

✅ lifestylu i CSRze, czyli jak i po co lemoniada może zachęcać do sprzątania plaży, odwiedzin dziadka i segregacji śmieci | case study On Lemon

✅ o marketingu miejsc, czyli: dlaczego bieganie w wielkim, czarnym kostiumie butelki może przynieść korzyści marketingowe i jak z obwarzanka zrobić superbohatera

✅ o tym, jak zachęcić ludzi, by przyszli obejrzeć tańczące chochoły | case study Patchlab i Synthetic

Poznajcie Pisane Razem: https://www.instagram.com/pisanerazem/

 Natalia Wiśniowska

Z wykształcenia specjalista ds. PR, z doświadczenia social media manager, copywriter z zamiłowania do słowa pisanego. Swobodnie porusza się w tematyce designu i nowych technologii. Gdy nie pracuje, prawdopodobnie jest na festiwalu muzycznym lub przejażdżce rowerem. Aktywistka, organizatorka akcji „Maseczki dla krakowskich medyków”.

Barbara Madej

Z wykształcenia socjolog. Jest doświadczonym project managerem i sprawnie porusza się w mediach społecznościowych. Najchętniej realizuje kampanie związane z kulturą. Właścicielka pieska, foodieska, wielka miłośniczka podróży i ceramiczka-amatorka.

Podsumowując!

✅ 15.12.2022

✅ 11:45

✅ sala coworking

Zapisy: https://app.evenea.pl/event/meetuppisanerazem/

Podziel się tym