Artykuł, WSEI

„Nowe technologie dla dziewczyn” | program stypendialny

Zgarnij wyjazd na Women in Tech Summit
Algorithmic AI Hackaton
Studentki! Zapraszamy Was do aplikowania do 10. edycji prestiżowego programu stypendialnego „Nowe technologie dla dziewczyn” i zaplanowania swojej przyszłości z solidnym wsparciem, jakie daje stypendium. Nie przegap niepowtarzalnej szansy na rozwój, pomoc w karierze zawodowej i konkretne wsparcie finansowe. Jest to pierwszy i jedyny w Polsce program stypendialny dla młodych kobiet wiążących swoją przyszłość z branżą technologiczną. Organizatorami programu są Fundacja Edukacyjna Perspektywy oraz firma Intel.
➡️Co daje stypendium?
✅ Jeśli zostaniecie stypendystkami INTEL-PERSPEKTYWY otrzymacie wsparcie merytoryczne i finansowe. Dostaniecie wsparcie od Mentora lub Mentorki – doświadczonych pracowników firmy Intel. Mentor pomoże Wam wyznaczyć sobie cele i wytrwale je realizować, pokaże jak wygląda praca w dużej firmie technologicznej i jak planować swoją karierę. Otrzymacie stypendium w wysokości 12 000 pln (brutto), które pokryje część wydatków, jakie będziecie ponosić w związku ze studiami. Będzie to też szansa, aby wziąć udział w programie stażowym – w Intel Technology Poland Sp. z o.o. w Gdańsku, największym centrum badawczo-rozwojowym Intel w Europie.
Nie czekaj – może to Ty zostaniesz stypendystką!
Na zgłoszenia czekamy jeszcze tylko do 30 czerwca br. !
Więcej informacji na www.stypendiadladziewczyn.pl