Event, WSEI

Dziękujemy za wspólny rok pracy

Konferencja WaysConf 2024
TECH & BUSINESS INNOVATIONS
Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim studentom i wykładowcom za niesamowite zaangażowanie w działalność naszych kół naukowych! Wasza pasja, kreatywność i ciężka praca sprawiają, że rozwijamy się jako społeczność akademicka. Mamy nadzieję, że nadchodzący rok akademicki 2024/2025 będzie również owocny i pełen nowych, inspirujących projektów.
Chcemy szczególnie podziękować i wyróżnić studentów oraz ich koła naukowe wraz z opiekunami, którzy przez cały rok aktywnie działali na ich rzecz.
✅ Koło Naukowe Moc Marketingu – dr Katarzyna Kowalska-Jarnot
✅ Koło Naukowe Personal Development Club – dr Katarzyna Kowalska-Jarnot
✅ Koło Naukowe Design Thinking Club – dr inż. Ryszard Ćwiertniak
✅ Koło Naukowe Zarządzania i Przedsiębiorczości – mgr Donata Adler
✅ Koło Naukowe WSEI Game Dev Club – mgr inż. Jakub Pacura
✅ Koło Naukowe Projektowanie Światów VR – mgr Klaudia Szreder
✅ Koło Naukowe AI Possibilities Lab – dr hab. inż. Piotr Szymczyk, prof. WSEI, dr Mirosław Gajer
✅ Koło Naukowe Elektorników – dr Marcin Młynarczyk
✅ Koło Naukowe Hack Mobile App – mgr inż. Adam Brzeziak
Dzięki Wam nasze koła naukowe to miejsce, gdzie rodzą się pomysły na przyszłość. Dziękujemy i do zobaczenia w nowym roku!
Studenci, jeżeli jesteście zainteresowani założeniem własnego koło naukowego, serdecznie zapraszamy do kontaktu
e-mail: parktechnologiczny@wsei.edu.pl
Dowiedz się więcej o działalności kół naukowych WSEI: kn.wsei.edu.pl