ZAPRASZAMY NA 6. SPOTKANIE WSEI TALKS!

✅   WSEI Talks to korepetycje z kariery i nowoczesnego rynku pracy w formie krótkich rozmów oraz wykładów czołowych specjalistów nowych mediów i employer bradningu, znanych przedsiębiorców i twórców internetowych. Spotkania są darmowe i otwarte dla wszystkich zainteresowanych poszerzaniem wiedzy na temat biznesu, strategii świadomego liderstwa i kreowania marki za pomocą tradycyjnych i nowych mediów.

✅   Naszą gościnią będzie: AGNIESZKA PAŁKA – CEO i współzałożycielka startupu getdressed, opartego o technologię sztucznej inteligencji dla branży fashion e-commerce. Autorka dziennika Bucket List Journal oraz kampanii Kickstarterowej.

Temat spotkania:  BigTech, Scale-up, Startup? Gdzie zacząć swoją ścieżkę?

Spotkanie skierowane jest do młodzieży, uczniów szkół średnich.

Więcej o naszej gościni:
Doświadczenie zdobywała m.in. pracując w firmie Google, gdzie pomagała poprawić wyniki finansowe ponad 200 polskim biznesom z wykorzystaniem produktów i usług Google. Przedstawicielka pokolenia Z, z doświadczeniem w konsultingu marketingowo-biznesowym (agencja Project: People), współtwórczyni podcastu Generacja Z Podcast oraz video podcastu The Dreamers. W 2021 r. wyróżniona w Forbes 25 under 25 w dziedzinie Biznes i Nowe Technologie.

SOCIAL MEDIA:

Termin: 28.03.2023

Godzina: 12:00-13:00

Miejsce: Sala Toronto, która znajduje się na II piętrze pawilonu AMERYKA B/św. Filipa 17 (na wprost od bramy): mapa uczelni

Link do zapisów: https://app.evenea.pl/event/wseitalks6/

❗Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń ❗