Park Technologiczny WSEI to miejsce, gdzie Twoje studia mogą nabrać praktycznego wymiaru. Tutaj studenci WSEI realizują ambitne projekty, dzięki czemu istotnie poszerzają swoją wiedzę oraz umiejętności. Park to też szansa na realizację własnych pomysłów i jeśli dobrze to rozegrasz może stanowić Twój pierwszy poważny krok w stronę (Twojego?) biznesu.

Programujesz? Prześlij CV na parktechnologiczny@wsei.edu.pl , ale żeby dołączyć do Zespołu nie musisz być programistą, aktualnie szukamy także otwartych osób do pełnienia roli:

asystentki/a Kierownika Parku Technologicznego, szczegóły poniżej:

Jeśli możesz o sobie powiedzieć, że…:
– interesujesz się branżą technologiczną, startupami, innowacjami,
– jesteś osobą aktywną, a nauka to dla Ciebie nie cel a droga do celu,
– myślisz systemowo i lubisz rozwiązywać złożone problemy,
– pisanie dłuższych tekstów (również po angielsku) nie sprawia Ci problemu,
– [mile widziane] masz doświadczenie w pracy z Social Media i organizacji np. eventów,
– znajomość Excela, Worda i PowerPointa umożliwia Ci swobodną pracę z tymi narzędziami,
– jesteś osobą, która uważa, że w grupie siła,
– dysponujesz min. 20 godzinami/tydzień (na początek),

… to możemy Ci zaoferować:
– płatny staż (od drugiego miesiąca),
– możliwość aktywnego uczestniczenia w projektach prowadzonych przez Park Technologiczny,
– szybką naukę praktycznych umiejętności,
– samodzielne projekty,
– wsparcie na każdym etapie działania.

Główne wyzwania związane z rolą to:
– stworzenie bazy eventów, konkursów, szkoleń oraz jej aktualizacja,
– aktualizowanie informacji na blogu (język polski oraz angielski) w tym: informacje o eventach, aktualnie prowadzonych działaniach, artykuły z zakresu startup/akceleracja/etc., trendów rynkowych związanych z obszarami pokrywanymi przez Park Technologiczny,
– współpraca przy komunikacji za pośrednictwem Social Media,
– współpraca przy promocji aktualnie prowadzonych projektów w Parku,
– realizacja zadań wpisujących się w bieżącą działalność Parku w tym kontakt z partnerami.
W dalszej perspektywie:
– analizy typu Desk Research
– udział w procesie selekcji pomysłów/projektów
– udział w tworzeniu biznesplanów, strategii marketingowych/sprzedażowych

Wygląda ciekawie, prawda? Aplikuj!

Poniżej o tym jak to zrobić żeby zwiększyć swoje szanse:

W celu aplikacji prześlij swoje CV oraz list motywacyjny (max 5000 znaków – tak, licząc ze spacjami) na adres parktechnologiczny@wsei.edu.pl
Ważne! W liście motywacyjnym odpowiedz na następujące pytanie:
Jak myślisz, z której branży będzie wywodził się pierwszy polski jednorożec? Uzasadnij swój wybór.

(zwiększysz swoje szanse, jeśli tekst zostanie napisany po angielsku)

Pamiętaj o RODO w dokumentach aplikacyjnych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Wyższą Szkołę Ekonomii i Informatyki w Krakowie w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym.”

A jeśli chcesz, żebyśmy pamiętali o Tobie w przyszłych rekrutacjach dopisz jeszcze:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wyższą Szkołę Ekonomii i Informatyki w Krakowie również na potrzeby przyszłych rekrutacji.”