Event

Hackathon „Future Traveller”

Poprzedni wpis
Hey Gamers!
Następny wpis
WSEI na Digital Dragons

Ruszyły zapisy na Hackathon „Future Traveller” 

Od 19 do 20 maja w Katowicach odbywać się będzie 24-godzinny maraton programistyczny “Future Traveller

https://www.travcorp.pl/hackathon

Będziemy projektować i kodować rozwiązania, wykorzystujące nowoczesne technologie w branży travel. W programie przewidziano kilka wyzwań tematycznych, m.in. w obszarach Customer experience, Personification, Recommendations, Artificial Intelligence (AI), Internet of Things (IoT), Visual technology (AR and VR), Smart travel, Payments. 

Organizatorem wydarzenia jest firma Travcorp Poland, będąca częścią The Travel Corporation, ogólnoświatowego lidera, oferującego różnorodne doświadczenia podróżnicze, posiadającego w swoim portfolio kilkadziesiąt marek (https://ttc.com/). 

Wydarzenie kierujemy szczególnie do studentów, interesujących się nowymi technologiami (zarówno w obszarze programowania jak i UX/UI Design oraz Customer Experience), posiadających pierwsze doświadczenia w projektach i odważnych, aby sprawdzić swoją wiedzę  
w praktyce. Zapraszamy także wszystkich, którzy stawiają pierwsze kroki w branży IT, którzy ukończyli 18 lat, ale nie skończyli jeszcze 35. 

Do udziału zapraszamy 2-3 -osobowe zespoły. Uczestnicy sami decydują w jaki sposób dobiorą umiejętności i kompetencje, przydatne w 24-godzinnym wyzwaniu.  

Główną nagrodą jest wycieczka do jednego z wybranych regionów w Europie, zorganizowana przez https://ttc.com/. Szczegóły w Regulaminie. 

Udział w Hackathonie jest bezpłatny, jednak obowiązuje rejestracja. Zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego na stronie: https://forms.office.com/r/W4DyuK8Tz5  

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem. W przypadku dużej ilości zgłoszeń, organizator zastrzega sobie prawo do wybrania zespołów na podstawie odpowiedzi przesłanych w zgłoszeniu. 

Masz więcej pytań? Odwiedź zakładkę FAQ https://www.travcorp.pl/hackathon

Podziel się tym