📣 Wielkimi krokami zbliża się 24-godzinny maraton zabawy połączonej z ciężką pracą, czyli kolejna edycja hackathonu SheepYourHack. 🐑 Spotykamy się już 20-21 listopada! W trakcie tej doby, zadaniem uczestników będzie stworzenie aplikacji, mającej potencjał biznesowy.

👉 Tym razem wyzwanie jest podwójne, ponieważ event odbędzie się Online! Nie zabraknie jednak ducha rywalizacji, ani wspaniałej atmosfery. 🙃 Zatroszczyliśmy się o to, przygotowując dla Was boxy z niespodziankami.

Znajdziecie tam hackathonowe koszulki dla każdego uczestnika 🐑, prezenty od partnerów wydarzenia 🎁 oraz Energy drinki – na pewno przydadzą się podczas nocnego kodowania 🥤😉. Nie zabraknie też pizzy 🍕, która zostanie dostarczona do Waszych drzwi, kiedy zgłodniejecie.  Z nowości – przygotowaliśmy dla Was cykl webinarów przed eventem z naszymi mentorami – będzie w czym wybierać!

🏆 Dla 3 zwycięskich zespołów przewidziane są nagrody finansowe.

☑️ Jesteście gotowi? Zbierzcie swoje zespoły i dołączcie do nas!

Zapisy oraz więcej informacji, znajdziecie pod linkiem: https://sheepyourhack.com/