Event
Data eventu: 2020-10-19

Inspirujące spotkanie z innowacjami i zagadnieniem sharing economy!

Poprzedni wpis
Young Tech Festival
Następny wpis
HACKATHON SHEEP YOUR HACK 2 – ONLINE 20-21.11 – ostatnie wolne miejsca!

MFI to coroczne święto innowacji, które pozwala poznawać know how, nowe technologie, wynalazki oraz niezwykłych ludzi. Małopolska już po raz dziesiąty łączy biznes, naukę, administrację i społeczność w celu promocji innowacyjności i przedsiębiorczości. Wspólnie  z partnerami przygotowaliśmy ponad 40 różnorodnych wydarzeń. W przeważającej większości odbywać się będą w formule on-line.

Konferencja inaugurującą Festiwal, zbudowana została wokół zagadnienia sharing economy. Dzisiaj możemy dzielić się niemal wszystkim – zasobami, umiejętnościami, usługami, przestrzenią. Ograniczeniem dla tej idei jesteśmy tylko my i nasze przyzwyczajenia. Podczas konferencji prelegenci przybliżą ideę dzielenia się i jej roli w rozwoju gospodarczym oraz odpowiedzą na wszystkie pytania i wątpliwości w sesji Q&A. Na konferencję „Mnożenie przez współdzielenie – sharing economy, dlaczego warto!?” można zapisać się tutaj.

 

Podczas znanego już i lubianego cyklu „Przy kawie o innowacjach” będzie okazja porozmawiać o przyspieszonej transformacji cyfrowej społeczeństwa, o customer experience oraz o kreowaniu wizerunku marki. Do dyskusji zaproszeni zostali eksperci znających te tematy od podszewki. Na warsztaty „Przy kawie o innowacjach” zapisać się można tutaj.

Więcej informacji o Festiwalu, szczegółowy program całego wydarzenia oraz poszczególnych eventów wraz z linkami do FORMULARZY REJESTRACYJNYCH znaleźć można na stronie www.innowacyjna.malopolska.pl w zakładce „Festiwal”.

Podziel się tym
Menu