Event
Data eventu: 2020-10-19

Inspirujące spotkanie z innowacjami i zagadnieniem sharing economy!

Poprzedni wpis
Spotkanie Młodego Biznesu – siła zespołu
Następny wpis
Hey Gamers!

MFI to coroczne święto innowacji, które pozwala poznawać know how, nowe technologie, wynalazki oraz niezwykłych ludzi. Małopolska już po raz dziesiąty łączy biznes, naukę, administrację i społeczność w celu promocji innowacyjności i przedsiębiorczości. Wspólnie  z partnerami przygotowaliśmy ponad 40 różnorodnych wydarzeń. W przeważającej większości odbywać się będą w formule on-line.

Konferencja inaugurującą Festiwal, zbudowana została wokół zagadnienia sharing economy. Dzisiaj możemy dzielić się niemal wszystkim – zasobami, umiejętnościami, usługami, przestrzenią. Ograniczeniem dla tej idei jesteśmy tylko my i nasze przyzwyczajenia. Podczas konferencji prelegenci przybliżą ideę dzielenia się i jej roli w rozwoju gospodarczym oraz odpowiedzą na wszystkie pytania i wątpliwości w sesji Q&A. Na konferencję „Mnożenie przez współdzielenie – sharing economy, dlaczego warto!?” można zapisać się tutaj.

 

Podczas znanego już i lubianego cyklu „Przy kawie o innowacjach” będzie okazja porozmawiać o przyspieszonej transformacji cyfrowej społeczeństwa, o customer experience oraz o kreowaniu wizerunku marki. Do dyskusji zaproszeni zostali eksperci znających te tematy od podszewki. Na warsztaty „Przy kawie o innowacjach” zapisać się można tutaj.

Więcej informacji o Festiwalu, szczegółowy program całego wydarzenia oraz poszczególnych eventów wraz z linkami do FORMULARZY REJESTRACYJNYCH znaleźć można na stronie www.innowacyjna.malopolska.pl w zakładce „Festiwal”.

Podziel się tym