Przedsięwzięcie ministra nauki i szkolnictwa wyższego ma pomóc w realizacji innowacyjnych projektów tworzonych przez studenckie koła naukowe. Dofinansowanie jednego projektu może wynosić do 70 tys. zł. Środki mogą zostać przeznaczone m.in. na sfinansowanie tworzenia nowych projektów lub modernizację już istniejących, także na działania promocyjne.

Trwają prace nad uruchomieniem programu wsparcia kół naukowych. Przewidywane ogłoszenie programu wraz z możliwością składania wniosków nastąpi pod koniec września br.

Już teraz zachęcamy Was do angażowania się w aktywność kół naukowych na naszej uczelni. Jeżeli masz pomysł na nowe koło naukowe, zgłoś się do nas z propozycją obszaru działalności.

Zapraszamy do współpracy w kołach naukowych naszych wykładowców – jeżeli mają Państwo pomysł na swoje koło marzeń, prosimy o kontakt z uczelnianym koordynatorem ds. kół naukowych pod adresem: ikurzeja@wsei.edu.pl