Wielkimi krokami zbliżamy się do kolejnej edycji naszego wyjątkowego hackathonu projektowania gier!  W tym roku . odbędzie się .-.. – widzimy się na

Już dziś zapraszamy wszystkich uczniów szkół średnich do wzięcia udziału w tej niezwykłej przygodzie!

Podczas tegorocznej edycji, uczestnicy będą pracować nad dwiema grami, które później ocenione zostaną przez surowe, lecz sprawiedliwe grono jurorów. Aby wszyscy uczestnicy mieli równe szanse, każdy uczeń zgłoszony do konkursu przejdzie specjalne i nieodpłatne szkolenie z projektowania gier komputerowych. Nabyte podczas warsztatu umiejętności pozwolą uczniom rozwinąć skrzydła w programowaniu!

WSEICRAFT to nie tylko zabawa, ale również prawdziwa szkoła programowania, kreatywności i pracy w zespole. Nasz hackathon to także doskonała okazja do poznania przedstawicieli świata grafiki i gier. Zapraszamy do wspólnej przygody – to będzie szczęśliwa siódemka… 7 edycja!

̨ ..! Zapraszamy aż 150 uczniów!

Kilka ważnych informacji:
udział w hackathonie jest bezpłatny,
zespoły składają się z 2-5 osób,
w skład zespołu wchodzą: 4 programiści + 1 grafik,
przed hackathonem będziecie mogli wziąć udział w webinarze dotyczącym przygotowania do tworzenia animacji w grach komputerowych.

Jak wygląda event w praktyce?

Wydarzenie trwa 24 godziny. Uczestnicy będą mieli za zadanie wykonać 2 gry w programie Unity. Na zaprojektowanie każdej gry przypada 10 godzin. Tematy gier zostaną podane w dniu wydarzenia.

Na uczestników będą czekać niespodzianki:
hackathonowa koszulka dla każdego,
zestaw niespodzianek od partnerów wydarzenia,
strefa gastro: pizza, śniadanie, mobilne stoisko Good Lood,
atrakcyjna strefa chillu i rozrywki: stanowisko z grami komputerowymi, planszówkami od partnerów oraz strefa snu.

COMMUNITY – zobacz z kim spotkamy się w tym roku

Team WSEICRAFTu:
• Frozen District