DevOpsDays to międzynarodowa konferencja dla wszystkich entuzjastów DevOps, programistów, działów IT, kierownictwa, dyrektorów generalnych, zespołów sprzedażowych, marketingowych i administratorów sys. Ogólnoświatowa seria konferencji technicznych poświęconych zagadnieniom rozwoju oprogramowania, infrastruktury IT oraz ich wzajemnego powiązania. Tematy często obejmują automatyzację, testowanie, bezpieczeństwo i kulturę organizacyjną. Idąc za ideą DevOps – każdy, kto jest odpowiedzialny za rozwój i efektywność serwisu internetowego, może poczuć się zaproszony!

DevOpsDays Warsaw skupia liderów w dziedzinie rozwoju oprogramowania i operacji IT, aby współpracować i uczyć się od siebie nawzajem. Jest to zarówno konferencja techniczna, jak i konferencja poświęcona kulturze, procesom i strukturze organizacji. Zachęcamy zarówno technologów, jak i biznesmenów do uczestnictwa, uczenia się i dzielenia doświadczeniami.

Pierwsza polska edycja DevOpsDays odbyła się cztery lata temu i przyciągnęła wielu uczestników z całej Europy. W tym roku planują zgromadzić ponad 400 uczestników i przygotować dwie ścieżki, czyli dwa razy więcej wykładów!

Kiedy: 11-12 Listopada 2018
Gdzie: Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie ul. Kawęczyńska 36
Więcej info:
https://devopsdays.pl/

Podziel się tym