Drodzy hackowicze, wraca HACKYEAH! Tym razem w Warszawie 24-25 Listopada 2018r.

Hackyeah to wydarzenie kierowane do programistów, grafików, kierowników projektów i innych osób zajmujących się na co dzień tworzeniem oprogramowania oraz związanymi z tymi środowiskiem. Idea wydarzenia polega na podzieleniu specjalistów w zespoły, które pracują ciągle przez dobę nad rozwiązaniem przedstawionego im problemu. Za poprawne rozwiązanie otrzymują nagrody.

Hackyeah szuka największych talentów, najbardziej zaangażowanych i otwartych ludzi. Będziesz pracował przez 24 godziny, wprowadzając na świat zupełnie nowe rozwiązania.
Gdzie zacząć i jak to działa?
Wszystko zaczyna się od pomysłu. Jesteś na szczycie świata IT, niebo jest granicą. Wszyscy geekowie i kreatywni ludzie są mile widziani. W HackYeah każde zadanie będzie oddzielnym konkursem z osobnymi nagrodami.

HackYeah! jest miejscem, w którym pracodawcy i potencjalni pracownicy poznają się osobiście. Firmy na konkretnych zadaniach testują umiejętności pracowników, a uczestnicy mają okazję otrzymać propozycje pracy oraz zdobycia nagród. Odbyła się także konferencja, na której można było zapoznać się z najnowszymi trendami w środowisku IT i poszerzyć swoją wiedzę.
HackYeah kosztuje tylko symboliczną opłatę, a cały zysk zostanie przekazany na Szkolną 3.0 – organizację charytatywną wspierającą kursy IT dla dzieci w Domu Dziecka w Krakowie.

Więcej info: https://hackyeah.pl/

Podziel się tym