Halo gracze jesteście gotowi na kolejne wydarzenie w świecie gier? Na pewno jesteście podekscytowani wiadomością, że rusza kolejne Cracow Game Days! W dni 21-22.07.2018 będzie można spotkać się z osobami z branży gier tworzących filmiki na youtube, zagrać w mnóstwo gier i po prostu świetnie się bawić! Czekają was turnieje, konkursy, różne strefy oraz jeśli poczujecie głód to nawet i foodtrucki się znajdą!

Z Parku Technologicznego WSEI pojawią się na wydarzeniu nasi juniorzy team leaderzy Michał Piątkowski oraz Karol Marszalik.

Te targi to nie tylko kilka głównych atrakcji, to także szereg różnorodnych aktywności dla osób o różnych zainteresowaniach. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.
Na miejscu będzie można również zaangażować się w różne turnieje m.in. League of Legends, Hearthstone, CS: GO. Będzie również strefa Youtube, gdzie będzie mnóstwo influencerów z branży gier, z którymi będzie można się zapoznać i może nawet podyskutować!

Myślicie, że to tylko tyle? Mylicie się, jest tego jeszcze więcej!

W EXPO będzie też mnóstwo innych atrakcji, w które będzie można się zaangażować.
Znajdą się tam strefy typu: Strefa LEGO, Strefa parkour, Strefa retro, Strefa gier planszowych i wiele innych. Będzie można startować do konkursu cosplay albo jeżeli to was nie interesuje, można się po prostu zrelaksować i odpocząć od wrażeń w chillout zone.

Lokalizacja wydarzenia: EXPO Kraków ul. Galicyjska 9, 31-586 Kraków
Sobota (21.07) od 10:00 do 20:00
Niedziela (22.07) od 10:00 do 18:00

Więcej info: http://gamedays.pl/
Kup bilet:
https://www.ebilet.pl/sport/e-sport-i-youtuberzy/game-days/
Dostępne turnieje:
http://gamedays.pl/tournaments
Lista Youtuberów: http://gamedays.pl/meetyt

Podziel się tym