Park Technologiczny WSEI został członkiem Community niezwykłego wydarzenia, czyli największego stacjonarnego hackathonu na świecie HackYeah, który odbędzie się już 24-25 listopada w Warszawie.

Specjalnie dla Was mamy bezpłatne wejściówki oraz kody zniżkowe. W przypadku zainteresowania zapraszamy do kontaktu. Poniżej szczegóły, a jeśli chcecie być na bieżąco zachęcamy do śledzenia strony www wydarzenia www.hackyeah.pl

Na uczestników czekać będą zadania z 3 głównych kategorii – Zdrowie, Finanse i Inwestycje oraz Edukacja, jak również zadania specjalne przygotowane przez partnerów HackYeah. Pula nagród to aż 400 000 złotych i ciągle rośnie!
Jakich zadań możecie się spodziewać podczas HackYeah?

Uczestnicy pod okiem mentorów będą szukali rozwiązania wybranego problemu z trzech głównych kategorii:
● Zdrowie
● Finanse i Inwestycje
● Edukacja

Czy będzie to stworzenie działającej platformy do zdalnej komunikacji z lekarzem? Gra VR pomagająca dzieciom w nauce biologii? Innowacyjny system usprawniający operacje bankowe, czy coś zupełnie szalonego? Nie ma limitu! Wszystko zależy od kreatywności uczestników!

Czy może być coś lepszego niż rozwiązanie któregoś z tych ważnych problemów? Tak! W każdej z tych kategorii Partner daje uczestnikom możliwość wygrania 10 000 złotych!

Ponadto partnerzy HackYeah przygotowali zadania specjalne:

OPEN THE BANK – zadanie Partnera Głównego, PKO BANK POLSKI
Pomóż stworzyć system, który będzie analizował zachowania bankowe klientów, ich potrzeby finansowe i wydatki! Najlepsze zespoły mogą liczyć na nagrody o łącznej wysokości 60 000 złotych oraz szansę zweryfikowania swojego rozwiązania w banku PKO!

CYBERSECURITY – zadanie przygotowane przez Wojsko Polskie z pulą nagród wynoszącą 60 000 złotych
Jak zapewnić bezpieczeństwo sieci w bankach i szpitalach? Jak powstrzymać ataki hackerskie na lotniskach i elektrowniach atomowych? Te i więcej problemów możecie rozwiązać angażując się w zadanie Polskich Sił Zbrojnych!

HARDWARE HACKING pod okiem Horus Energia – do wygrania 50 000 złotych
Zniszcz agregat prądotwórczy! Przejmij kontrolę nad urządzeniem, uruchom oświetlenie i syreny – na to czeka Horus Energia!

WIN WITH LOTTO! z nagrodami sięgającymi 25 000 złotych.
Stwórz grę losową opartą na geolokacji! Wprowadź system nagradzający zaangażowanie uczestników z jasnymi komunikatami. Pamiętaj, że w grach losowych liczy się szczęście graczy!

HackYeah to nie tylko hackathon!

W czasie wydarzenia odbędzie się również konferencja – Tech Night Talks z 3 głównymi ścieżkami. TNT to idealna okazja na poszerzenie swojej wiedzy i poznanie ekspertów IT. Wśród prelegentów znaleźli się między innymi Sławomir Sobótka ze swoim wykładem “Event Storming – Jak skracać dystans pomiędzy IT a Biznesem?” i Łukasz Pyrzyk, który opowie o tym “Ile (nie) wiesz o strukturach w .NET”.

Podziel się tym