Partnerstwo Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie z Krakowskim Parkiem Technologicznym!

Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie oraz Park Technologiczny WSEI ma przyjemność ogłosić nawiązanie partnerstwa z Krakowskim Parkiem Technologicznym.
Od wielu lat obserwujemy działalność KPT uczestnicząc w inicjatywach organizowanych w ramach różnych projektów i konferencji. Wierzymy, że nawiązanie oficjalnej współpracy otworzy przed nami nowe możliwości oraz umożliwi nam realizację istotnych celów dla społeczności WSEI i nie tylko.

  • Krakowski Park Technologiczny od 25 lat współtworzy warunki dla rozwoju przedsiębiorczości. Od ponad 10 lat prowadzi Inkubator Technologiczny przeznaczony dla początkujących firm z branży IT. Wspiera społeczność startupową organizując szereg wydarzeń, które pomagają weryfikować biznesowe pomysły: warsztaty, hackathony i konferencje. Realizuje program akceleracyjny KPT ScaleUp. Szczególne miejsce w KPT zajmują Przemysł 4.0 i branża growa. Jest liderem konsorcjum hub4industry, którego celem jest kompleksowe wsparcie firm, chcących wprowadzić rozwiązania Przemysłu 4.0. Od 10 lat organizuje konferencję Digital Dragons – kluczowe wydarzenie dla branży gier w Europie. KPT współpracuje także z międzynarodową EIT Digital, której celem jest napędzanie cyfrowej transformacji w Europie.

 

https://www.kpt.krakow.pl/

Podziel się tym