#PT PARK TECHNOLOGICZNY WSEI   !
Zapraszamy członków organizacji studenckich, samorządu studentów, kół naukowych oraz Stypendystów programu Wysokie Loty na warsztaty na ostatnie już w tym roku warsztaty z Kraków Miastem Startupów na WSEI!

⚡Błędy w zarządzaniu ludźmi ⚡
Prowadzący: Natalia Maruszczak

Termin:
11 stycznia (czwartek) 2024
⏰Godzina: 18:00
Miejsce: sala co-working

Warsztaty pełne wiedzy, pizza oraz świetna atmosfera!
Zapraszamy do rejestracji! https://app.evenea.pl/event/bledywzarzadzaniuludzmi/

➡ Jeśli chcesz być dobrym szefem, musisz wiedzieć jakie pułapki na Ciebie czyhają. Natalia wprowadzi Cię w świat zarządzania grupą ludzi a także poznasz tajniki, które pomogą Ci robić to efektywniej.

#PTWSEI INNOVATIONS ACADEMY – to inicjatywa Parku Technologicznego WSEI w ramach, której Studenci WSEI mają możliwość uczestniczenia w wizytach studyjnych, meetupach czy też warsztatach zarówno specjalistycznych, jak i tych dotyczących kompetencji miękkich. Naszym głównym celem jest stworzenie przestrzeni pozwalającej studentom na rozwój oraz kreowanie i realizację innowacyjnych projektów.

W ramach #PTWSEI Innovations Academy zapraszamy do współpracy innowacyjne jednostki. Tym razem dołączył do nas Kraków Miastem Startupów z inicjatywą Jesiennego Uniwersytetu Przedsiębiorczości, w ramach której organizacje studenckie, koła naukowe oraz samorządy studencie mają możliwość uczestniczenia w warsztatach rozwojowych.

Podziel się tym