#PT WSEI INNOVATIONS ACDAEMY!
Warsztaty Kraków Miastem Startupów na WSEI!

Zapraszamy Studentów WSEI – członków organizacji studenckich, samorządu studentów, kół naukowych oraz Stypendystów programu Wysokie Loty na warsztaty!

Improwizacja, czyli nauka przez zabawę
Prowadzący: Paulina Szot

Termin:
10 stycznia (środa) 2024
Godzina: 18:00
Miejsce: sala co-working

Warsztaty pełne wiedzy, pizza oraz świetna atmosfera!

Zapraszamy do rejestracji!  https://app.evenea.pl/event/improwizacjawarsztaty/
https://kms.org.pl/jupi-2/

Co Was czeka?
Wspólnie doświadczymy jak improwizacja wspiera nasze naturalne umiejętności wypowiadania się, wyrażania swoich myśli oraz odpowiadania na pytania..

  1. Czy IMPROWIZACJA jako forma zabawy może stać się pomocna w świecie biznesu, edukacji, rozwoju?
  2. Jakie istnieją zasady w świecie IMPROWIZACJI?
  3. Po co doświadczać sztuki IMPROWIZACJI?

Przygotujcie się na dużo luzu, swobodną atmosferę i dobrą zabawę. To warsztat, podczas którego będziemy grać w IMPRO. Poznasz gry improwizacyjne, które przełamują strach przed mówieniem, wystąpieniem, odpowiadaniem na pytania, jednocześnie ucząc, jak odnaleźć się w świecie ludzi i biznesu.

 

#PT WSEI INNOVATIONS ACDAEMY – to inicjatywa Parku Technologicznego WSEI w ramach, której Studenci WSEI mają możliwość uczestniczenia w wizytach studyjnych, meetupach czy też warsztatach zarówno specjalistycznych, jak i tych dotyczących kompetencji miękkich. Naszym głównym celem jest stworzenie przestrzeni pozwalającej studentom na rozwój oraz kreowanie i realizację innowacyjnych projektów.

W ramach #PTWSEI Innovations Academy zapraszamy do współpracy innowacyjne jednostki. Tym razem dołączył do nas Kraków Miastem Startupów z inicjatywą Jesiennego Uniwersytetu Przedsiębiorczości, w ramach której organizacje studenckie, koła naukowe oraz samorządy studencie mają możliwość uczestniczenia w warsztatach rozwojowych.

Podziel się tym