Hackyeah to wydarzenie kierowane do programistów, grafików, kierowników projektów i innych osób zajmujących się na co dzień tworzeniem oprogramowania oraz związanymi z tymi środowiskiem. Idea wydarzenia polega na podzieleniu specjalistów w zespoły, które pracują ciągle przez dobę nad rozwiązaniem przedstawionego im problemu. Za poprawne rozwiązanie otrzymują nagrody.

Na wydarzeniu pojawili się specjaliści podzieleni na specjalizacje: Java, C/C++,C#, .Net, Scala, Swift, Objective C, JavaScript, PHP, Python, Ruby, HTML5, SQL. Podczas hackathonu podejmowali próbę rozwiązania kilkunastu zadań z zakresu gorących trendów technologicznych: VR, AR, AI, IoT, Data Mining, Security, Gamedev, Fintech, Productdev, Mobile, Cloudcomputing, Automotive, przygotowanych specjalnie na potrzeby wydarzenia przez jego partnerów.

HackYeah! jest miejscem, w którym pracodawcy i potencjalni pracownicy poznają się osobiście. Firmy na konkretnych zadaniach testują umiejętności pracowników, a uczestnicy mają okazję otrzymać propozycje pracy oraz zdobycia nagród. Odbyła się także konferencja, na której można było zapoznać się z najnowszymi trendami w środowisku IT i poszerzyć swoją wiedzę.

Regulamin wydarzenia: https://hackyeah.pl/HACKYEAH-Regulamin2017.pdf
Więcej info na stronie: https://hackyeah.pl/

Podziel się tym