Event

„Tydzień startupów i nowych technologii w Krakowie” 19-25 października

„Hackyeah”, największy hackathon w Europie, 28-29 października

W ciągu siedmiu dni, w różnych miejscach na terenie całego miasta odbywały się otwarte warsztaty, panele, szkolenia i spotkania networkingowe, które miały na celu pokazanie najlepszych istniejących już biznesów i wsparcie „ludzi z pomysłem” w rozwoju własnych inicjatyw. W programie znajdowały się zarówno warsztaty dla przedszkolaków, matek z dziećmi, licealistów, studentów, urzędników, jak i programistów, czy miłośników mediów społecznościowych. Wśród panelistów wystąpiły osoby, które oprócz wiedzy teoretycznej, mogą pochwalić się ciekawymi realizacjami, mającymi inspirować młodych ludzi.

Start #krk up otworzył cykl trzech paneli dyskusyjnych, podczas których zostały zaprezentowane wstępne wyniki badania potencjału ekonomicznego krakowskiego środowiska startupowego i jego rola w kształtowaniu przestrzeni społecznej.